Bize Ulaşın: +90 352 330 60 00 - +90 530 443 00 38

ALB Konaklamaya Hoşgeldiniz!

  • Anasayfa
  • ALB KONAKLAMAYA HOŞGELDİNİZ!

Atık su ve enerji yönetimi alanlarındaki sürdürülebilirliği teşvik ederek, toplumla ilişkilerimizi güçlendirerek ve genel olarak çevreye iyi geri dönüşler temin ederken konuklarımıza mükemmel misafirperverliği ve hizmetleri ile hoş anılar yaratarak misafirlerimizi davet ediyoruz.

Söz veriyoruz

ALB ERKEK ÖĞRENCİ KONUK EVİ, teknoloji, ekipman ve operasyonel süreçlerde en iyi çevresel ve ekolojik uygulamaları kullanmaya kendini adamıştır. Konukevimiz ayrıca sosyal faaliyetleri destekleyerek öğrencilerin barınma ihtiyacı yanında sosyal yönünü de düşünmektedir.

Bizi Tanıyın

Kayseri’nin gözde yeri merkezinde lüks ve konforu ALB Erkek Öğrenci Konuk evinde yaşayacaksınız. Size her zaman kazandıracak bir fırsat sunuyoruz.

ALB KONUK EVİNE HOŞ GELDİNİZ!

Kaliteli ve güvenli hizmet felsefesiyle yola çıkan,ALB Erkek Öğrenci konukevi - 77 daire ve 150 yatak kapasitesiyle öğrencilere konforlu bir konaklama hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını hissettirmeyi hedeflemiştir.

Oluşturduğu bina tasarımı ve profesyonel yönetici kadrosu ile öğrencilerin evindeymiş gibi hissetmelerini sağlayacak ALB ERKEK ÖĞRENCİ KONUKEVİ, 2019 -2020 Eğitim ve Öğretim yılında üniversiteli Erkek öğrencilere kapılarını açmıştır.

Son derece güvenli, konforlu ve samimi bir yaşam alanı sunan ALB ERKEK ÖĞRENCİ KONUKE EVİ, eğitim hayatı boyunca öğrencilerimizin başarısına katkı sağlayacak bir üniversite kampüsünde bulunan ders çalışma salonları, çizim atölyesi ve dinlenmeleri ve sosyalleşmelerini sağlayan sağlıklı yaşam içinde bir ortam sağlar.

Ücretsiz Ulaşım
Öğrencilerimizin üniversiteye ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz.